+90 462 328 13 82destekmepser.com
TR EN

Elektronik Kaçak Dedektörü

 

elektronik-hakacak-dedektoru1

 

Akaryakıt istasyonlarında basınçlı tip ürün hatlarında PLLD (basınçlı hat elektronik kaçak dedektör) oldukça yaygındır. PLLD sensörü dalgıç pompa kaçak dedektörü portuna takılarak kontrol paneli ile irtibatlanır. Bu sistem sayesinde bir saat içerisinde oluşabilecek 0,38 Litreden daha büyük bir kaçak algılanabilmektedir. Kaçak tespiti sonrası hattan satışı durdurarak kaçağın etkilerini minimize etmektedir.

Tespit edilen her olumsuz durum için sistem kontrol panelinde ilgili alarm oluşarak, kullanıcı görsel ve işitsel olarak uyarılmaktadır. İstenilmesi durumunda on-line alarm takibi yapılabilip oluşan tüm alarmlar anlık olarak alınır ve istasyonlara teknik destek sağlanabilir.

Ayrıca akaryakıt istasyonundaki tesisatlarda oluşabilecek muhtemel sızıntı ve kaçaklar hızlı ve yüksek hassasiyette tespit edilerek, çevresel emniyet ve maddi kayıpları önlemek anlamında oldukça erken tespit yapabilmektedir. Kolay kurulum, mevcut sisteme uyarlanabilir olması ve düşük bakım maliyeti sayesinde sıkça tercih edilen bir ekipmandır.

PAYLAŞ:
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
AssanBoschElaflexFranklin Fueling SystemFiberliteGilbarcoPCLSiemensThomasToraTurpakUPP SystemWashtecZVA