+90 462 328 13 82destekmepser.com
TR EN

Emniyet Ve Güvenlik Ekipmanları

Taşma Kovası

 

taskan-kovasi

 

Yakıtın dolum sırasında toprağa ve doğaya zarar vermesini önler. Entegre “Çek-Aç” tahliye valfi: Fazla ürünün yüksek hızla tanka akmasını sağlar. Kendi kendine temizlenen kullanışlı bir conta ve kolay parça temizliğinin yanında rahatça çıkarılabilen bir bölme ile tasarlanmıştır.

 

Aşırı Dolum Valfi

 

asisi-dolum-valfi

 

Tank dolumu esnasında tanka fazla yakıt doldurulmasını önlemek amacıyla kullanılır. Şamandıralı sistem sayesinde tank %95 doluluğa ulaştığı anda dolumu durdurur. Alüminyum gövde ve polietilen şamandıraya sahiptir.

 

Shut Off Valve

 

shut-off-valf

 

Muhtemel bir kaza ve yangın durumunda dispenser’a giden akaryakıt akışını durdurarak herhangi bir tehlikeli durumun oluşumunu engeller. 74 °C ısıda ve araç çarpma durumunda devreye girer ve yakıt akışını keserek tehlikeyi önler.

 

Dolum Dirseği

 

dolum-dirsegi

 

Merkezi dolum noktasında veya tank üstünden yapılan akaryakıt dolumu sırasında kullanılır. Yakıtın akışını gösterir ve tanka emniyetli bir şekilde dolum yapılmasını sağlar. Yakıt buharının dışarı çıkmasına engel olur.

 

Dolum Hortumu

 

dolum-hortumu

 

Bir ucu dolum dirseğine diğer ucu da akaryakıt tankeri üzerindeki dolum adaptörüne bağlıdır. Akaryakıtın hızlı ve güvenli bir şekilde akışını sağlar. Tank İle tanker arasındaki iletkenliği de sağlayarak oluşan statik elektriğin toprak üzerinden akmasına yardımcı olur.

PAYLAŞ:
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
AssanBoschElaflexFranklin Fueling SystemFiberliteGilbarcoPCLSiemensThomasToraTurpakUPP SystemWashtecZVA